Find best free and premium Magento themes at Design4Magento.com

1Rámování

Máte obrázek, vlastní malbu nebo fotografii z dovolené a rádi byste si ji konečně pověsili na čestné místo ve svém pokoji? Je čas na rámování obrazů! Nabízíme Vám kvalitní ruční rámování obrazů a paspartování. Váš obraz či fotografie dokonale připravíme.

4Renovace oken

Lepší tepelně izolační vlastnosti až o 50% lepší zvukově izolační vlastnosti. Úspora topné energie. Jednodušší údržba. Lepší funkčnost. Pořádek díky montáži,která probíhá bez bourání. Úspora až 70% z ceny nových oken.

2Tisk na plátno

Svatební fotografie, vzpomínky z dětství nebo foto z vaší dovolené vytiskneme na malířské plátno. Nejkvalitnější materiál, který se na tuzemském trhu nabízí. Plátno je odolné proti mechanickému poškození a UV záření. Vytvořte si svůj vlastní obraz - dejte své foto na plátno.

5Reklama

Potřebujete reklamu? Navrhneme a vytvoříme Vám potisk vozidel, výloh, triček, banneru, billboardu za nejlepší ceny.  Máme spoustu zkušeností v oboru a velký počet spokojených zákazníků. Neváhejte,  a přijďte se informovat.

3Zrcadla

V nabídce máme zrcadla v několika rozměrech, z vybraných rámových lišt vyrábíme i zrcadla na míru podle přání zákazníků. Zrcadla s dřevěným či kovovým rámem. Zrcadla v rámu s kovovým výpletem. V případě objednání zrcadla s fazetou je dodací lhůta 1 týden.

6Prodejna

Takto vypadá Naše prodejna, naleznete zde spoustu vzorníků rámu, hotových obrazů a zrcadel.  Na všechny otázky Vám odpoví odborný personál, který Vám vždy poradí a udělá nabídku na míru. Neváhejte a využijte Naši kvalitu a velmi příznivé ceny.